На спеціальності “фізика” та “математика” забракло абітурієнтів!

Posted: Серпень 22, 2009 in Новини

За підсумками вступної кампанії 2009 року в Донецькому національному університеті після зарахування усіх пільговиків залишаються вакантними тільки шість бюджетних місць.

Так, усього на 1 тис. 170 бюджетних місць було подано 11 тис. 364 заяви, з них 1 тис. 164 – від абітурієнтів пільгових категорій (при цьому 750 – діти шахтарів). Таким чином, на всіх решту абітурієнтів залишається лише шість вакантних бюджетних місць.

В університеті відзначили, що у такій ситуації абітурієнти, які набрали навіть максимальну кількість балів – 400 або 600 (якщо зарахування проводиться за трьома предметами) залишаються поза конкурсом. Також серед нинішніх абітурієнтів ДонНУ налічується 1 тис. 831 особа, які мають золоті медалі, або дипломи з відзнакою.

Проаналізувавши ситуацію, що склалася, яка, на думку приймальної комісії вишу, суперечить не тільки державним інтересам, але й здоровому глузду, комісія звернулася до міністра освіти і науки України Івана ВАКАРЧУКА з пропозицією знайти вихід з такого становища, однак відповіді одержано не було.

Тому приймальна комісія, щоб хоч якось виправити ситуацію, ухвалила рішення залишити за пільговиками лише 50% бюджетних місць, а 50% – за абітурієнтами, які вступають на загальних умовах.

У ДонНУ повідомили, що таким чином вони наслідували приклад приймальної комісії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Крім того, у приймальній комісії сказали, що цього року у ДонНУ найвищий конкурс – близько 30 заяв на одне місце – був на спеціальності «журналістика», «право», «політологія» й «економіка», а найменший – на спеціальності «фізика» і «математика», особливо на контрактній основі та на заочні відділення. Тому на факультетах точних наук з 10 по 23 серпня 2009 року був оголошений додатковий набір на ці спеціальності.

Advertisements
Коментарі
  1. Mr WordPress коментує:

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in, and view the posts’ comments, there you will have the option to edit or delete them.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s