Місце по правиці Божій=)

Posted: Березень 13, 2010 in Різні думки

Відомо, що люди потрапляють у пригоди. Бувають війни, хвороби і тому подібне. Здається, що таке трапляється з усіма людьми: з віруючими, атеїстами, тощо.  В чому ж проблема, якщо Бог настільки добрий або, як дехто може сказати, чому Він дозволяє цьому відбуватися?

Є розповсюджений стереотип, що якщо Бог є, то Він за все відповідає на землі. Отже, це Він має забороняти дияволу убивати, зводити, красти і тому подібне. Тоді ясно, що такий бог зовсім недобрий до нас, якщо він не забороняє.

А чи повинен Він це робити?

Відповідь однозначна. Ні! Він може?! Так! Але тільки за нашої участі.

Справа у тім, що всю владу на землі Він віддав людині, ще коли створив Адама 1М.1:26:

І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.

Бог не забирав у нас цієї влади, а, отже, і відповідальності. Спочатку все було добре. Але настав момент, коли Адам послухав диявола. Тоді настала духовна смерть. Людина, як і раніше, має владу, але не може відповідально її застосовувати. Спроби змінити цей світ самотужки були численними. Проте всі вони не мали успіху.

Але тоді, коли людина зверталася до Бога усім серцем, Бог міг проявити Себе. Так було з Авраамом, Моїсеєм, Давидом… Через людей, які залишали в стороні свої амбіції, Бог міг втілювати у життя свій план визволення людства. Настав час і Він послав Сина Свого Ісуса Христа, який повністю виконав волю Отця. Він зруйнував справи диявола і визволив нас з-під ярма гріха 1Ів.2:1-2:

Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу.

1Ів 3:5-7:

І ви знаєте, що Він був з’явився, щоб гріхи наші взяти, а гріха в Нім нема. Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. Діточки, хай ніхто вас не зводить! Хто чинить правду, той праведний, як праведний Він! Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з’явився Син Божий, щоб знищити справи диявола.

Окрім того, Бог посадив нас по правиці Божій на небесах разом з Ісусом Еф.2:4-7:

Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив, і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю, і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі, щоб у наступних віках показати безмірне багатство благодаті Своєї в добрості до нас у Христі Ісусі.

Він, через людину Ісуса, взяв владу над дияволом. Ми маємо доступ до цієї влади.

Ми маємо застосовувати її Лк.10:19:

Ось Я владу вам дав наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу, і ніщо вам не зашкодить.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s