Студентські громадські організації

Posted: Березень 16, 2011 in Студентам

Вважаю за потрібне ознайомити читачів мого блогу з існуючими студентськими громадськими організаціями.

1. Незалежна студентська профспілка:

«Пряма дія» – мережа незалежних студентських профспілок в Україні. Профспілку було засновано в 2008 році з ініціативи студентів Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Легалізована 15 квітня 2009 року. Профспілка має осередки в низці столичних університетів, а також в кількох обласних центрах України.

Детальніше з діяльністю профспілки можна ознайомитися на сторінці:

http://direct-action.org.ua/?page=about

2. Всеукраїнська молодіжна громадська організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діє з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві. Детальніше про роботу організації читай на сайті:

http://fri.com.ua/hto-my/

3. Час дати відсіч — громадянський рух, який проводить акції протесту проти дій, що ущемлюють права громадян в освітній сфері. Детальніше:

http://chasdatyvidsich.livejournal.com/

4.  Громадська ініціатива “Студентський захист”. Як на мене, дещо заполітизована організація. На офіційному сайті відсутня інформація про саму організацію. Але можливо на сторінці цієї організації можна знайти щось корисне або знайти відповідь на запитання:

http://studzahyst.org.ua/

5. Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Студентська республіка” зареєстрована Мін’юстом України 22.05.2006 р. Першим головою організації став Володимир Крутько.

Основними напрямами діяльності ВМГО «Студентська республіка» є проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», що має на меті сформувати та підготувати молодь до дорослого життя, реалізується від рівня вишу до фінального етапу (в кожному регіоні); розвиток студентського самоврядування та активності; налагодження ефективної співпраці з студентством України і світу.

http://www.studrespublika.com/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s