Бажаю миру Єрусалиму, процвітання — Ізраїлю!

Posted: Квітень 23, 2011 in Різні думки

У 1948 році було проголошено створення Ізраїльської держави. Відбулося відновлення після майже двохтисячолітнього забуття, євреї зібралися на своїй землі. На початку 48-го ця палестинська земля була пустою та порожньою наче очікувала свого господаря — тільки бедуїни мігрували пустелею.

Пройшло багато часу, було докладено багато зусиль і тепер Ізраїль — одна з розвинутих країн світу. Навколо і досі живуть у злиднях мусульманські народи, а євреї процвітають. Замість того, щоб самим вийти зі свого становища, араби заздрять євреям. Це було ще з часів патріархів Авраама, Ісаака та Якова. Навколишні народи засипали колодязі, нападали на євреїв, але євреї, попри те, якщо не відступали від Свого Бога, процвітали.

Зараз можна побачити подібну ситуацію. Існує багато негідників в арабськосму світі, які підбурюють знищувати Ізраїль. Передусім мова йде про релігійну течію шиїтів в Ірані на чолі з духовним лідером Аятолою Хомейні та  Махмудом Ахмадінеджадом — Президентом Ірану. Вони вірять у швидкий прихід дванадцятого імама Махді — спасителя мусульмам, який встановить по всьому світу мусульманську цивілізацію і повністю знищить євреїв та християн. Висвітленню цієї ідеології нещодавно було присвячено фільм “Пришестя вже не за горами” на іранському телебаченні. Цей фільм активно розповсюджується у близькосхідних країнах. Метою іранського уряду є створення хаосу в світі перед приходом Махді. Вони вірять, що Іран повинен нарощувати свою економічну і мілітарну силу для моменту пришестя.

Варто зауважити, що мусульманський світ не прагне радикалізації. Ідеологію Ірану засуджує, наприклад, лідер шиїтів Іраку. Також негативно відносяться до іранських лідерів представники сунітів Саудівської Аравії, Єгипту та інших сунітських країн.

Як відмічає на своєму блозі письменник Джоель Розенберг (автор книг “Останній джихад”, “Дванадцятий імам”, “Варіант Єзекіїля” та інш.), подібне вірування іранських лідерів не є чимось дивним. Це передбачав ще Ісус, коли говорив, що “багато хто прийде в Його ім’я і казатимуть: “Я – мессія”. І зведуть багатьох”. Мт. 24:4-14.

Біблія говорить про любов, про справедливість. Вважаю, що важливо бути на стороні любові. Варто робити добро усім: християнам, юдеям, мусульманам. Ісус прийшов не для того, щоб хтось загинув, але, щоб мав життя вічне. Бог не дивиться на обличчя. Він бачить наші наміри і оцінює кожен крок людини.

І хоча іранський уряд веде себе радикально. Чого вартий виступ Президента Ірану на антирасистський конференцій в Женеві, що пройшла в квітні 2009 року. Але ми (українці) повинні робити все можливе, щоб не допустити поширення подібної ідеології в нашій державі, від кого вона б не виходила. Я люблю Ізраїль і бажаю цьому народу мирного життя. Вважаю, що український уряд має відмовитися від економічної співпраці з Іраном. Сподіваюся, що МЗС буде жорстко висловлюватися проти ксенофобських та антисемітських висловлювань як українських чиновників, так і чиновників та політичних лідерів інших країн.

Наостанок хочу запропонувати відео про те, чому важливо прагнути миру Ізраїлю.


Advertisements

Коментарі закрито