Rayo de luz en la colmena

Posted: Жовтень 7, 2011 in Різні думки

Сучасний світ нагадує велетенський вулик, в якому борсаються люди без особливої мети, без будь-якого сподівання. Живуть і очікують кращої долі. В цьому світі хтось покладав великі надії на покликання, але, побачивши море несправедливості, облишив свої потуги і тепер пливе за течією. У кожного течія своя — де опинився, туди і несе по життю. Течія виправдовує все.

Я подумав про “Вулик” Каміло Хосе Сели: кав’ярня Доньї Роси з мармуровими столиками, які були колись чиїмись надгробками; хлопчик-циганча співає фламенко, щоб отримати копійчину від перехожих; Марко Мартін радіє з нагоди похарчуватися за чужий кошт у забігайлівці — іспанське  суспільство по закінченні громадянської війни. Так і в наш час відбувається щось подібне.

Можливо ви вважаєте, що знаходитеся у безвихідній ситуації? Можливо ви навіть ображаєтеся на мої слова. Сподіваюся, що Бог дасть вам силу переступити через свою течію, через свої виправдовування, і ви побачите все у новому світлі. Сподіваюся, що ви станете rayo de luz en la colmena. 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s